3M Kontakty i pomoc
PseudonimDane personalne :)Kontakt e-mailTelefonGG
     
Andrzej Filet    
ArtórArtur Werraartur_bullogdanski@wp.pl601643066 
Bobo
  605199611
 
BestyaGrzegorz Wozniakjamalski@go2.pl8806075703495768
BodzioBogdan Goszbodziogosz@wp.pl502977125380450
BorysGrzegorz Stryjewskiborys.g@vp.pl8804090086653858
BrowarMichał Browarczyk 606534877 
Buźka Krzysztof  601351169 
     
     
GałąźMarcin Gałęzewski 608649828 
GolczasKrzysztof Golski 607525272 
GosiaMałgorzata Borkowskagosias24@wp.pl5017531331375750
GrzechuGrzegorz Przychodzenprzychodzen@tlen.pl501938080 
Grześ i ViolaGrzegorz i Wioletta Syrewicz 609225716 
GutekGrzegorz Rozalewiczgutek@oldvw.pl6018462113414356
     
GuzikowaNatalia Rohdemycho@poczta.onet.pl6080973203846262
HenioMarcin Hendzelwesty75@wp.pl501193588 
Jacob    
JareckiJarek Boberjarecki@biel.com.pl5091773375310862
KlocekPiotr Jocekvw-bully@wp.pl5014946333539648
KogutMaciej Richtervw1.9tdi@wp.pl5033788812899325
KrzyckiKrzysztof Borzyckikrzycki@wp.pl6040999912944714
LazarusJacek Mosakowskilazarus@dracul.kill.pl5027377931006928
Łukasz  501960599 
MariuszMariuszwesta76@interia.pl5153774492039991
Marcin i AniaHerszkowicz 602242950 
MartaMarta Dąbkowska
m.dabkowska@op.pl 781069335
3467190
MatMariusz Karbowskim.karbowski@port.gdynia.pl607235377 
     
MichałMichał Ciepłucha 6031691771706313
Pepe  501418367 
SaunasMarcin Sieciński 510931944 
RafixRafal Rogalrafal1302@wp.pl5014569046715462
Robert Westa
Robert 792021721
 
RysiuRyszard Witkowskiryszard-witkowski@wp.pl5017534901795716
SiwkiMichał Siwczuk 502543485 
SprzęgłoŁukasz 600748840 
StanleyStanisław Gajewski 509838023 
StasiuStanisław Kalkowski 696619302 
ZenonZenon Suchecki 601643071 
ZieleSzczepan Zielinskiszczepan1488@wp.pl5077349904010540


Pomoc
Rejestracja pojazdu w Gdansku
Urzad Miasta w Gdansku - Ewidencja Pojazdow - Gdansk-Wrzeszcz
tel. 323-71-77
Ubezpieczenie
PZU III Inspektorat - Przymorze - Gdansk-Przymorze ul. Dabrowszczakow
tel. 553-24-15
Piaskowanie
Jasien - ul. Jeziorowa 2
(z kartuskiej na wysokosci kosciola w lewo w Leszczynowa potem w lewo w Jeziorowa)
tel. 0503-801-043 || 322-11-18 || 303-96-01
Lawety
Auto-Hol
tel. 0502-66-88-55 || 344-68-12 || 556-64-98
Tapicer
Gdynia ul. Łowicka 27 godz. 8-19 zielony budynek
tel. 664-70-16
Sklep
AUTO-AKCES Gdansk-Oliwa godz. 8-18 sobota 9-14
tel. 554-31-69/68
Sklep
AUTO-STARTER Gdansk-Oliwa godz. 9-17 sobota 9-14
tel. 552-14-48 || 554-23-28
Sklep
AUTO-PARTNER Gdansk-Zabianka godz. 9-17 sobota 9-14
tel. 557-75-06
Chromowanie
ELMOR Gdansk
tel. 763-18-04
Blacharskie
Elementy podlogi - Gdynia
tel. 0602-245-448
Laminaty
Blotniki, spojlery itd - Gdansk
Po Schodkach 21 (przed Pruszczem) tel. 0506-934-560