Newsy
Garbi pozostaje w rodzinie


Jak wiecie od roku KBK (Krzyccy) podróżuj± Westfalia Bus T3 a ich Garbi siedział grzecznie w garażu czekaj±c na kupca… Szczę¶liwym trafem Marta poszukiwała na nadchodz±cy sezon „klubowego autka” i się udało, Garbus z nowym wła¶cicielem zostaje w Gdyni. Tylko podobno gwiazdki mu znikn± a pojawi się (to wci±ż tajemnica)… Nowej wła¶cicielce gratulujemy i życzymy udanego Garbusowego sezonu !!!

 

marta_garbus
 
sprawy klubowe

Zlot mimo małych zmian odbędzie się tak jak planowali¶my, wszystkie szczegóły wkrótce na stronie. Zamówione zostały naklejki klubowe i za tydzien na spotkaniu będ± do odbioru. Gutek za tydzień będzie w Poznaniu po garbusowe czę¶ci, chetni mog± zamawiać... Krzycki stworzył i administruje (z Karolin±) nasz± now± grupę dyskusyjn± na Facebook-u, zgłaszajcie się pod adres:

 http://www.facebook.com/group.php?gid=43039514714

 
GarBusy to choroba nieuleczalna ...

Ostatnio zacz±ł nas odwiedzać BuĽka , razem z Rysiem i Klockiem nieĽle rozrabiaj± w przystani ;P BuĽka jako stary wyjadacz pamięta pierwsze spotkanie w tym miejscu. Obecnie jest totalnie pochłonięty odbudow± bulika, musi także skończyć w końcu garba ;) Co nie jest łatwe bo lubi jeszcze trabanty, ze znajomym obniżyli jednego i jak sam okre¶la „trzeba być pozbawionym układu nerwowego żeby nim jeĽdzić”.

Pozdrawiamy także jego lepsz± połowę, która jest niesamowicie wyrozumiała dla jego garbatej choroby ;) 

 

BuĽka


005.jpg

 
Naklejki klubowe OLDVW

VWitajcie
przygotowuje do wykonania naklejki klubowe z logiem jak na "startowej"
na stronie internetowej (garbi, ogór i herby klubu) i szukam chętnych na:
- naklejka zwykła 100*50 cm - 30 zł/szt.
- naklejka specjalna półprzezroczysta na tylni± szybę Garbi/Ogór itp
wymiar według tylnich szyb w cenie po 50 zł za szt.
Chętnych proszę o pilny kontakt. gutek@oldvw.pl

 Grafika naklejki będzie identyczna jak w naszym klubowym banerze:

baner


baner

 
KBKwadrat party

Działo się, działo ;) Krzyccy zoorganizowali ostanio imprezkę. Niestety nie było pełnego klubowego składu ale i tak grono było do¶ć liczne. Bawili¶my się ¶wietnie ! Gdy skończyło się zaopatrzenie, ruszyli¶my w miasto. Imprezka przeniosła się do jednogo z gdyńskich klubów. Co wytrwalsi udali się jeszcze na after party :)

 

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 100 - 108 z 143