Newsy
UWAGA Imprezaaaaa !!!
Zapraszamy wszystkich Garbusiarzy 10.12.2011 o godz. 21.00 na imprezę dyskotekową do Klubu "Sesja" w Gdańsku Wrzeszczu (tam gdzie Gutek miał urodziny). Wstęp mamy wolny i rabat na barze. Zagra nam gościnnie DJ Krzycki. Rezerwacja stolików (kto chce) przez Gutka a zyczenia muzyczne u Krzyckiego ;-)
 
Impreza klubowa

Jakiś czas temu , zaraz po udanym lądowaniu Rysia :) spotkaliśmy się wszyscy u Gutka na działce. Impreza była udana, Pojawił się nowy klubowy kolega wraz ze swoim żółtym garbem.

Na imprezie, tańce, hulanki, swawole ;) . Mimo ujemnej temperatury – atmosfera była gorąca. Rysiu i Klocek z ogromnym zapałem próbowali złowić rybkę na grilla , wyszło jak zwykle , kupa śmiechu , robaki odzyskały wolność a zestaw wędkarski odszedł do krainy wiecznych łowów.

Plan na przyszły rok już jest, na wiosnę powtarzamy imprezę ;P Nowemu koledze życzymy wytrwałości :)

 

2011 KonarzynyBro

 
Gratulacje dla Ziela i opowieść o Rysiu

Na początek nieco spóźnione ale najszczersze gratulacje dla kolegi Ziela z okazji urodzin syna, przy okazji pozdrowienia dla mamy i młodego garbusiarza ;-)

Dzień Niepodległości byłby prawie zwykłym dniem ale… Rysiu nie lubi zwykłych dni ;-)

Wersja demo: Rysiu wracając po paradzie do domu swoim Mini ruszył ostro na światłach i miał już ok. 80 km/h gdy mu zajechał nieoczekiwanie drogę inny pojazd, Rysiu wpadł w poślizg, przeleciał przez skrzyżowanie, najechał na skarpę pomiędzy słupem i  znakiem drogowym, wybił się na niej i podbił na pniaku ściętego dużo wcześniej drzewa, przeleciał nisko około 2 metrów i zatrzymał tuż przed sporym drzewkiem, uszkodził zderzak i chłodnice i oparł na poduszce kierowcy…

Wersja Rysia:  jechałem sobie spokojnie całkiem powoli aż tu nagle znikąd zajechało mi coś drogę to ja w hamule i w dechę i w hamule i… chyc w bok żeby w gościa nie przyładować a tu jakieś błotko i lód wiec sunę prosto na drzewka i słup ale wiadomo dałem rade się zmieścić między 2 słupy ale tam skarpa była i korzenie drzewka wiec wyleciałem i tak sobie lecę i lecę a tu kapitan Wrona mówi że podwozie wysunięte i czas lądować wiec puściłem gaz , stewardessa zabrała drinki i kazała zapiąć pasy, wypadły maski tlenowe, wyskoczyła poducha pod twarz, spadły okulary a ja podwójny telemark i  zgrabnie pod drzewko zaparkowałem…

 

lot_rysia


 
Sponsorzy i banery
Nastąpiła kolejna delikatna modyfikacja naszej strony, doszły nowe linki aut do slubu i... oraz porady... . dodatkowo pojawiły się linki do sponsorów. Warunkiem wstawienia takiego baneru-linka jest wsparcie klubu rocznie kwotą nie mniej niż 1000 zł, sponsor musi byc zwiazany z marką VW oraz na swej stronie musi umiescić także nasze logo. Planowane są kolejne poważniejsze zmiany strony ale do tego potrzebni sa sponsorzy ;-)
 
2011 Urodziny Ola

 

 W ubiegłą sobotę spotkaliśmy się wszyscy u Ola na jego hallowen'owych urodzinach :) . Olo to kolejny pozytywnie zakręcony garbusiarz w naszej grupie, który dzielnie remontuje swojego dziadka z 63 roku. Na razie prace chwilowo zwolniły ale wszyscy podziwiali odbudowany silnik stojący u dzieci w pokoju (sic). Silnik czyściutki i ładnie złożony , dobrze się prezentował :) Złośliwi twierdza że kredki świecowe przeszkadzają w rozruchu ;) Przy okazji spotkania wyświetlony został film z klubowej wyprawy nad morze Czarne. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy a solenizantowi życzymy sukcesów przy remoncie !

Bro

2011 Urodziny Ola


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 143