Newsy
Zapraszamy na świąteczne spotkanie

Zapraszamy serdecznie całą GarBusową brać na coroczne spotkanie świąteczno-noworoczne które odbędzie się tradycyjnie w Sopockim Barze Przystań w czwartek 29.12.2011 o godzinie 20.30. Obecność obowiązkowa !!!

Składamy wszystkim GarBusiarzom serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych świąt, bogatego Garbusowego Mikołaja oraz pomyślności i wielu szalonych zlotów w 2012 roku !!!

 
OLDVW DISCO 12.2011

W klubie muzycznym Sesja odbyło sie klubowe spotkanie taneczne... Dziekujemy wszystkim za przybycie, zabawa była czadowa a DJ Krzycki rozkrecił naprawde szaloną muzę... Królem tańca tej imprezy został nowy kolega Łukasz - Sprzęgło !!! Były tańce i garbusowe pogaduchy mechaników, blacharzy itp. czyli wymiana informacji co, kto aktualnie działa przy autku. Juz wkrótce reportaże z akcji zima w garażu, prosimy o nadsyłanie zdjęć.

 

2011 Oldvw Disco

 
UWAGA Imprezaaaaa !!!
Zapraszamy wszystkich Garbusiarzy 10.12.2011 o godz. 21.00 na imprezę dyskotekową do Klubu "Sesja" w Gdańsku Wrzeszczu (tam gdzie Gutek miał urodziny). Wstęp mamy wolny i rabat na barze. Zagra nam gościnnie DJ Krzycki. Rezerwacja stolików (kto chce) przez Gutka a zyczenia muzyczne u Krzyckiego ;-)
 
Impreza klubowa

Jakiś czas temu , zaraz po udanym lądowaniu Rysia :) spotkaliśmy się wszyscy u Gutka na działce. Impreza była udana, Pojawił się nowy klubowy kolega wraz ze swoim żółtym garbem.

Na imprezie, tańce, hulanki, swawole ;) . Mimo ujemnej temperatury – atmosfera była gorąca. Rysiu i Klocek z ogromnym zapałem próbowali złowić rybkę na grilla , wyszło jak zwykle , kupa śmiechu , robaki odzyskały wolność a zestaw wędkarski odszedł do krainy wiecznych łowów.

Plan na przyszły rok już jest, na wiosnę powtarzamy imprezę ;P Nowemu koledze życzymy wytrwałości :)

 

2011 KonarzynyBro

 
Gratulacje dla Ziela i opowieść o Rysiu

Na początek nieco spóźnione ale najszczersze gratulacje dla kolegi Ziela z okazji urodzin syna, przy okazji pozdrowienia dla mamy i młodego garbusiarza ;-)

Dzień Niepodległości byłby prawie zwykłym dniem ale… Rysiu nie lubi zwykłych dni ;-)

Wersja demo: Rysiu wracając po paradzie do domu swoim Mini ruszył ostro na światłach i miał już ok. 80 km/h gdy mu zajechał nieoczekiwanie drogę inny pojazd, Rysiu wpadł w poślizg, przeleciał przez skrzyżowanie, najechał na skarpę pomiędzy słupem i  znakiem drogowym, wybił się na niej i podbił na pniaku ściętego dużo wcześniej drzewa, przeleciał nisko około 2 metrów i zatrzymał tuż przed sporym drzewkiem, uszkodził zderzak i chłodnice i oparł na poduszce kierowcy…

Wersja Rysia:  jechałem sobie spokojnie całkiem powoli aż tu nagle znikąd zajechało mi coś drogę to ja w hamule i w dechę i w hamule i… chyc w bok żeby w gościa nie przyładować a tu jakieś błotko i lód wiec sunę prosto na drzewka i słup ale wiadomo dałem rade się zmieścić między 2 słupy ale tam skarpa była i korzenie drzewka wiec wyleciałem i tak sobie lecę i lecę a tu kapitan Wrona mówi że podwozie wysunięte i czas lądować wiec puściłem gaz , stewardessa zabrała drinki i kazała zapiąć pasy, wypadły maski tlenowe, wyskoczyła poducha pod twarz, spadły okulary a ja podwójny telemark i  zgrabnie pod drzewko zaparkowałem…

 

lot_rysia


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 145