Newsy
Zlot Choczewo-Lubiatowo 2012

Zlot planowany jest w tematyce piłkarskiej, obowiązkowym ubiorem będą stroje sportowe, jest jeszcze sporo czasu by cos ciekawego znaleźć a po rozgrywkach Euro nie powinno byc problemu z dostępem i cenami.

Rozpoczęliśmy ostre przygotowania zlotowe, jest sporo do zrobienia ale zlot z pewnościa bedzie ciekawy. Moze nawet w tym roku nie spadnie deszcz bo zlot będzie o tydzień wcześniej niż zazwyczaj czyli w terminie 20-22.07. Szukamy sponsorów, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...prosimy o kontakt

 
Świąteczne drobiazgi ;-)

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wszystkiego najlepszego, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa...

Rafixowi i Uli składamy gratulacje z okazji urodzin syna !!!

Rysiowi i Eli gratulujemy zakupu Kwadrata, wiatrem chłodzonego Kampera Reimo ;-)

Nawiązalismy porozumienie z Automobilklubem Morskim (PZM) i zawiązujemy podsekcję. O korzysciach z tego płynących zainteresowanych przystąpieniem poinformuje Gutek.

 
Depesza z Wrocławia

 Widziano Rysia wraz z ekipą :) . Okazało się że Rysiu nabył niebieskiego „kanciaka”. Ten wygodny wehikuł przyjechał z okolic Polkowic do Wrocka tylko na dwóch garach. Prędkość przelotowa 40 km/h :). Demon z silnikiem 2.0 najwyraźniej niedomagał. Trzeba było coś poradzić a w planach było zwiedzanie miasta oraz wypad na piwko do Spiża. Podróż z tak niską prędkością do Trójmiasta była by koszmarem. Zaczęliśmy sprawdzać co się stało, w ruch poszły kable wysokiego napięcia. Wydawało nam się że padł ten od drugiego cylindra, świeca wyraźnie nie paliła. Z pomocą przyszła nam ekipa z wrocławskiego Garbclubu, której bardzo dziękujemy. Po paru telefonach udało nam się znaleźć kable nawet więcej niż byśmy potrzebowali . Okazało się że Misiasiu jest w pobliżu i nam je podrzuci.

Po wymianie kabli oraz świecy niestety bez zmian. Po konsultacjach z Buźką wiedzieliśmy już że łatwo nie będzie. Sprawdziliśmy czy gaźnik dostaje paliwo , wszystko wyglądało dobrze. Zmarznięci oraz zrezygnowani obejrzeliśmy jeszcze zawór iglicowy w gaźniku zupełnie go rozkręcając . Pomysł Gutka okazał się trafiony , zawór był zapchany . Po sześciu godzinach byliśmy w drodze na rynek :) Auto ożyło a my cieszyliśmy się świetnym piwkiem, na mieście w doborowym towarzystwie.

 

 

Bro

Rysiu i kanciak
 
Bulli się rodzi

Zima mija i działamy ostro w garażach... Stajemy się świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji ;-)
Oto rodzi się auto idealne. Buźka przywraca do życia swojego "Buliczka"

 

 

Bulli_sie_rodzi

 
Wspomnienie - zlot Gdynia wrzesien 1999


Klocek przygotował dla nas super ciekawe fotki z jednodniowego zlotu w Gdyni
organizowanego przez brata Krzyckiego (czyli Irka) we wrzesniu 1999 roku.
Na fotach m.in slynny top czop i alfa Andrzeja z Chwaszczyna :)

 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 145