Newsy
Depesza z Wrocławia

 Widziano Rysia wraz z ekipą :) . Okazało się że Rysiu nabył niebieskiego „kanciaka”. Ten wygodny wehikuł przyjechał z okolic Polkowic do Wrocka tylko na dwóch garach. Prędkość przelotowa 40 km/h :). Demon z silnikiem 2.0 najwyraźniej niedomagał. Trzeba było coś poradzić a w planach było zwiedzanie miasta oraz wypad na piwko do Spiża. Podróż z tak niską prędkością do Trójmiasta była by koszmarem. Zaczęliśmy sprawdzać co się stało, w ruch poszły kable wysokiego napięcia. Wydawało nam się że padł ten od drugiego cylindra, świeca wyraźnie nie paliła. Z pomocą przyszła nam ekipa z wrocławskiego Garbclubu, której bardzo dziękujemy. Po paru telefonach udało nam się znaleźć kable nawet więcej niż byśmy potrzebowali . Okazało się że Misiasiu jest w pobliżu i nam je podrzuci.

Po wymianie kabli oraz świecy niestety bez zmian. Po konsultacjach z Buźką wiedzieliśmy już że łatwo nie będzie. Sprawdziliśmy czy gaźnik dostaje paliwo , wszystko wyglądało dobrze. Zmarznięci oraz zrezygnowani obejrzeliśmy jeszcze zawór iglicowy w gaźniku zupełnie go rozkręcając . Pomysł Gutka okazał się trafiony , zawór był zapchany . Po sześciu godzinach byliśmy w drodze na rynek :) Auto ożyło a my cieszyliśmy się świetnym piwkiem, na mieście w doborowym towarzystwie.

 

 

Bro

Rysiu i kanciak
 
Bulli się rodzi

Zima mija i działamy ostro w garażach... Stajemy się świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji ;-)
Oto rodzi się auto idealne. Buźka przywraca do życia swojego "Buliczka"

 

 

Bulli_sie_rodzi

 
Wspomnienie - zlot Gdynia wrzesien 1999


Klocek przygotował dla nas super ciekawe fotki z jednodniowego zlotu w Gdyni
organizowanego przez brata Krzyckiego (czyli Irka) we wrzesniu 1999 roku.
Na fotach m.in slynny top czop i alfa Andrzeja z Chwaszczyna :)

 

 

 
Sztos 2 i Wirtualna

Kto był ten wie…że w aktualnie kinowym filmie Sztos 2 jest scena gdy widać Ogóra Rafia
i prawe lusterko z kawałkiem szyby Garbusa Gutka (taka filmowa sprawiedliwość ;-)
Pojawił się też pełen materiał Wirtualnej Polski o nowym Garbusie z fotkami na:
http://moto.wp.pl/kat,107914,title,Volkswagen-Beetle-tradycja-zobowiazuje,wid,14210211,wiadomosc.html?ticaid=1ddfd

 
Dostalismy - Zaproszenie na Noc Muzeów
Jako organizator w Gdańsku Europejskiej Nocy Muzeów zwracamy się do Was z ofertą współpracy przy tym unikalnym evencie. Noc Muzeów będzie miała miejsce 19 maja 2012 roku. Organizator postanowił wzbogacić/urozmaicić ofertę muzealników w dodatkowe atrakcje. Jedną z atrakcji wieczoru miałby być niestandardowy system transportu.

Poszukujemy kluby/samochodów oldschoolowych, które współtworzyłyby system taksówek, które kursowałyby z punktu A do punktu B (przykładowa trasa: Gdańsk Główny - Kuźnia Wodna w Oliwie) i przewoziłyby uczestników eventu. Cena za przejazd mogłaby wynosić symboliczne 1 zł lub bezpłatnie za okazaniem bilet wstępu do jednego z muzeów. Kwestia do uzgodnienia lub czekamy na Państwa propozycje.

W zamian za współpracę proponowalibyśmy Państwu pakiet świadczeń promocyjno-marketingowych oraz możliwość autopromocji podczas wydarzenia. Liczymy na współpracę, ponieważ Europejska Noc Muzeów ma ogromny potencjał i ściąga do centrum tysiące mieszkańców oraz turystów.
Ze swojej strony proponujemy zwrot za paliwo.
Przychód z przejazdów mogłyby należeć do Państwa/do Was.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 143