Newsy
Nowy Rok 2013
Nowy rok, nowe plany... wiemy juz że odbęda sie zloty we Włocławku 7-9.06. w Kryspinowie (Krakowie) 4-7.07, w Lęguckim Młynie 19-21.07. oraz planowane Choczewo-Lubiatowo (?) 26-28.07. Wkrótce zaktualizujemy terminarz zlotów na 2013. Ponownie prosimy o zdjecia ze zlotów z 2012 roku...
 
Spotkanie świąteczno- Noworoczne

Zgodnie z tradycją zapraszamy wszystkich GarBusiarzy na spotkanie świateczno-noworoczne 20.12.2012 na godz.20.30 do Baru Przystań w Sopocie. Jest to wieczór przed końcem swiata więc ostatnia szansa na spotkanie ;-) Oczywiście sądzimy że końca nie będzie bo i tak "...GarBus będzie jechał, jechał, jechał..."

Prosimy o zabranie ze sobą zdjęć zlotowych, abyśmy mogli w ten zimowy czas uzupełnić galerie za 2012 rok !!!

 
dostalismy zaproszenie...
Zbliża się wyjątkowy moment w historii gdańskich dróg. 15 grudnia planujemy oficjalnie otworzyć długo oczekiwany nie tylko przez mieszkańców Gdańska odcinek Trasy Słowackiego od ul. Potokowej (rondo de LaSalle) do skrzyżowania z ul. Marynarki Polskiej (stadion). Mając na uwadze doniosłość tej inwestycji dla poprawy funkcjonowania komunikacji w Gdańsku pragnęlibyśmy nadać oficjalnemu otwarciu trasy szczególny charakter i uczynić z niego święto wszystkich kierowców.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa wraz z waszymi unikalnymi pojazdami do udziału w "Paradzie Słowackiego", która jako pierwsza w historii tej drogi pokona ją w całości. Planowana przez nas parada bezpośrednio poprzedzi moment udostępnienia trasy dla normalnego ruchu.

Wydarzenie planujemy w dniu 15 grudnia (sobota) o godz.15  (info na: http://www.gdansk.pl/  )
 
Książka o Gdańskiej paradzie Niepodległości

My jezdzilismy po Kartuzach a tymczasem organizatorzy Gdanskiej parady opublikowali okazjonalną książkę o tym wydarzeniu od 2003 do 2011 roku. O nas tez wspomniano. Dołączamy poglądowe skany... za rok trzeba będzie pojechać do Gdanska by dochować tradycji ;)

 

 

ksiazka_parada


Parada


Parada


Parada

 
Parada Niepodległości 2013 - Kartuzy
w bardzo przyjemnej atmosferze i przy ładnej pogodzie wybralismy sie naszą ekipą wraz z Automobilklubem Morskim na obchody Dnia Niepodległości do Kartuz. Była parada i grochówka na rynku a potem przejazd cała grupą do VW Museum w Pępowie na wspólne ognisko-grill z kiełbaskami i herbatkę z ciachem ;-) w drodze powrotnej zajrzeliśmy jeszcze na budowę do Buźki i Anetki, domek ładnie rośnie a garaż z warsztatem będzie na wypasie ;) zdjęcia wkrótce...
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 143