Newsy
Nowy zlot!!!
W dniach 21-23.08.2015 odbędzie się  "1 zlot śladami Pana Samochodzika" (twórczości Zbigniewa Nienackiego). Miejsce: Jerzwałd koło Zalewa. Organizatorzy: Grupa Kwidzyn-Malbork-Ostróda. Będziemy tam !!! Więcej informacji na: https://www.facebook.com/zlotsladamipanasamochodzika
 
Spotkanie noworoczne

Zapraszamy wszystkich klubowiczów na spotkanie noworoczne w czwartek (08.01.) tradycyjnie w Przystani. Podsumujemy rok 2014 i pomyslimy o 2015.

Okienko transferów na rok 2014 zostało zamkniete z wynikiem:  Olo z Anetą zakupili Garbusa -czerwonego mexa (już nazywa się Pandora), Krzyccy odkupili swojego niebieskiego Garbusa a Marek z Magda już odebrali Busa Przejsciówkę blaszaka i oczekują na drugą Przejściówkę-Westfalię (oba auta przybywaja z USA). Tez w Ameryce kupili auto Ela z Rysiem, ich Bullik wkrótce wyruszy w rejs. Gutki nabyły Karmanna ale to czasochłonny projekt ;-) Wszystkim gratulujemy

 
Parada i aktualności

zapraszamy na spotkanie garbusowe w Sopockiej Przystani 06.11. na godz. 20.30. tym razem do omówienia mamy udział w Paradzie Niepodległości, musimy miec rezerwacje by pojechać, chetni proszeni o kontakt z Gutkiem.

Przypominamy iż Karolina Krzycka zbiera zdjęcia do klubowego kalendarza !!!

Gmina Choczewo oficjalnie potwierdziła termin zlotu na 17.-19.07.2015, przypominamy iz tematem zlotu jest "13 posterunek" ;-)

 

 
Klubowa akcja transferowa

Sezon zlotowy ledwie zakończony a już rozpoczyna się jesienny sezon transferowy. Oficjalnie potwierdzamy iż Olo z Anetą zakupili Garbusa -czerwonego mexa a Krzyccy odkupili swojego niebieskiego Garbusa, muszą tylko pilnie uzupełnić gwiazdki !!! Z plotek wiemy ze to nie koniec i wkrótce kolejne newsy, może nawet przypłynie coś z USA ;-) Wszystki nabywcom gratulujemy i życzymy powodzenia na garbatym szlaku !!!

 
OLDVW zakończenie sezonu 2014

W piątek 12.09.2014 od godz. 16 w Muzeum w Pępowie startuje nasze klubowe spotkanie w ramach zamknięcia sezonu zlotowego 2014.

Klub Oldvw zaprasza wszystkich członków na zwiedzanie muzeum oraz ognisko  a na nim kiełbaski i po 3 piwka gratis. Przewidziane biesiadowanie do późnej nocy.

Większość kosztów pokrywa klub, dodatkowe osoby (spoza klubu) płaca za siebie. Obowiązuje zakaz wnoszenia własnego jedzenia i napoi.

Kampery jeśli chcą przenocować płaca 15 zł , pokoje hotelowe do uzgodnienia z Zenkiem.

Obecność obowiazkowa ;-)

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 145