Newsy
Oferta sklepu VW...

Otrzymaliśmy taką ofertę:     Witam.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem JP Group w asortymencie wiatrem chłodonych na Polske i zapraszamy na zakupy. W ofercie 4000 części z czego ponad 3000 dostępnych od ręki. pod koniec miesiąca urochomimy nowy sklep internetowy do którego dodamy ok 1500 nowych referencji.
Pozdrawiam Bartek Konieczny
www.garbusowy.pl

 
nie spać, nie spać...

Przygotowania do sezonu nabierają tempa i... Mamy kilka dodatkowych osób które chciałyby do nas dołączyć, fotki i opisy wkrótce, Organizacja zlotu w Choczewie przebiega sprawnie i osoby chętne do pomocy proszę o kontakt z VW Mat-em!

Dodatkowym pomysłem na inne zloty i wyjazdy są kamizelki polarowe i koszulki z napisem na plecach oldvw.pl TEAM a na piersi logo 3 City lub inne. kamizelki (po ca. 70 pln) czarne z pomarańczowym napisem lub czerwone z grafitowym napisem, koszulki (po ca. 26 pln)pomarańczowe z grafitowymi rękawkami... Szczegóły jeszcze do ustalenia,może będzie taniej... Chętni proszeni o kontakt z VW Gutkiem...

 

 
VW MANIA 2009
Otrzymaliśmy zaproszenie od organizatorów VW MANII czyli największego zlotu fanów VW w Polsce. Zlot odbędzie się w dniach 31.07.-02.08. na terenie lotniska w Pruszczu Gd. Mamy zapewniony specjalny oddzielny sektor i dodatkowe atrakcje. Więcej szczegułów znajdziecie na www.vwmania.pl  Byliśmy z Artórem na kontrolnym wypadzie w ubiegłym roku i polecamy... Będzie to tydzień po Choczewie więc... pokażmy jak bawią się GarBusiarze !!!
 
ale było spotkanie...

Nieoczekiwanie na czwartkowym spotkaniu pojawiły się "giga dinozaury", tradycyjnie intergracja i rozmowy zakończyły się dla niektórych przyjemnym odlotem, fajnie było... Ustaliliśmy, iż musimy pilnie uzupełnić i zaktualizować dane na stronce. Tabela zlotów przygotowana przez Mat-a i zaktualizowana tabela z kontaktami pojawią się w przyszłym tygodniu na stronie. Jeśli ktokolwiek będzie miał do tych info uwagi to prosimy o kontakt. Tych którzy chcą wstawić lub wymienić swoje galerie w dziale "My i nasze auta" proszę o przesłanie max. 10 zdjęć z krótkim opisem siebie :-) mailem a postaram się to szybko zaktualizować. Proszę o przygotowanie brakujących galerii zlotowych do wstawienia...

 
Potrzeba serca...

Przekazuję prośbę o pomoc dla Lenki, córki naszego kolegi organizatora zlotu VW w Sulistrowiczkach, aby się nie rozpisywać o szczegółach zapraszam na stronkę http://www.lenka.garbclub.com/ . Już teraz chcielibyśmy podziękować za przekazaną pomoc (pierwsze 10 litrów krwi !!!) kolegom z klubów: AKMorski (sekcja zabytków) w Gdyni, Pomorskiego Stowarzyszenia Sympatyków Transportu Miejskiego, Opla, Hondy, Mitsubishi, Trabanta i innym którzy się do akcji przyłączyli. 

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 144 z 145