Newsy
VW MANIA 2009
Otrzymaliśmy zaproszenie od organizatorów VW MANII czyli największego zlotu fanów VW w Polsce. Zlot odbędzie się w dniach 31.07.-02.08. na terenie lotniska w Pruszczu Gd. Mamy zapewniony specjalny oddzielny sektor i dodatkowe atrakcje. Więcej szczegułów znajdziecie na www.vwmania.pl  Byliśmy z Artórem na kontrolnym wypadzie w ubiegłym roku i polecamy... Będzie to tydzień po Choczewie więc... pokażmy jak bawią się GarBusiarze !!!
 
ale było spotkanie...

Nieoczekiwanie na czwartkowym spotkaniu pojawiły się "giga dinozaury", tradycyjnie intergracja i rozmowy zakończyły się dla niektórych przyjemnym odlotem, fajnie było... Ustaliliśmy, iż musimy pilnie uzupełnić i zaktualizować dane na stronce. Tabela zlotów przygotowana przez Mat-a i zaktualizowana tabela z kontaktami pojawią się w przyszłym tygodniu na stronie. Jeśli ktokolwiek będzie miał do tych info uwagi to prosimy o kontakt. Tych którzy chcą wstawić lub wymienić swoje galerie w dziale "My i nasze auta" proszę o przesłanie max. 10 zdjęć z krótkim opisem siebie :-) mailem a postaram się to szybko zaktualizować. Proszę o przygotowanie brakujących galerii zlotowych do wstawienia...

 
Potrzeba serca...

Przekazuję prośbę o pomoc dla Lenki, córki naszego kolegi organizatora zlotu VW w Sulistrowiczkach, aby się nie rozpisywać o szczegółach zapraszam na stronkę http://www.lenka.garbclub.com/ . Już teraz chcielibyśmy podziękować za przekazaną pomoc (pierwsze 10 litrów krwi !!!) kolegom z klubów: AKMorski (sekcja zabytków) w Gdyni, Pomorskiego Stowarzyszenia Sympatyków Transportu Miejskiego, Opla, Hondy, Mitsubishi, Trabanta i innym którzy się do akcji przyłączyli. 

 
Ploteczki klubowe

 W dniu 10.06.2009 wszyscy powinni mieć umyte i przystrojone gotowe do parady autka, ponieważ tego dnia Dorota i Grześ (zwany Bestya) mają zamiar zawrzeć, wstąpić...czyli się pobrać :-)  Już dziś gratulujemy !

Zlot w Choczewie- wstępna propozycja terminu  24-26.07.2009 poszukiwani są chętni do pomocy w organizacji zlotu !

 
Galerie 2008 już są !

Tradycyjnie z niewielkim poślizgiem ale...

Mamy już zainstalowane galerie zlotowe za 2008 rok, oraz Hanover 2007 i ślub Klocka...  Trwają też prace nad "starterami" w obcych językach, ale nie jest to takie proste. Proszę o pomoc w przygotowaniu brakujących galerii i większą aktywność w spotkaniach na Przystani, dni coraz dłuższe i czas powoli przygotować się na szalony GarBusowy zlotowy sezon 2009 !

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 143 z 143