Newsy
Będzie fajny weekend

przypominam że już jutro o 17 meldujemy się na ślubie KB2 czyli Karoliny i Krzyśka "Krzyckiego". Zaraz po weselnej paradzie ruszamy na zlot do Olsztyna a w zasadzie do miejsca - Łęgucki Młyn k/Gietrzwałdu. Miejsce jest super (sprawdziłem i polecam)!

 
i po Zlocie...
Dziękujemy wszytkim za liczne przybycie, jako organizatorzy bawiliśmy się z Wami świetnie i mamy nadzieję że Wam też się podobało. Postaramy się wkrótce zainstalować galerie zlotowe. Do zobaczenia na GarBusowym szlaku i na kolejnych zlotach...
 
ZLOT CHOCZEWO 2009
Uwaga !!!  Dziś czyli w czwartkowy wieczór (23.07.) zaczyna się nasz Zlot !!! Przybywajcie !!! Więcej info na stronie zlotowej...
 
Nowe info o zlocie

Nowa stronka zlotowa już działa, pełna najważniejszych informacji o naszym zlocie VW w Choczewie. Przygotowania tej imprezy też dobiegają już końca. Proszę o przesyłanie krótkich opisów o sobie i ewentualnie zdjęć na uzupełnienie w galeriach "My i nasze VW".

 

 
działamy nie marudzimy !!!

Mimo zastoju w news-ach działamy aktywnie !!! Trwają coraz bardziej intensywne przygotowania do zlotu w Choczewie. To będzie z pewnością kolejny odlotowy zlocik! Lada dzień pojawi się nowa stronka zlotowa. Trwają modernizacje naszej stronki i jak już może zauważyliście działają linki w językach obcych. Za pomoc i przygotowanie tłumaczeń specjalne dzięki dla Marcina "Marsela". Przygotowuję następne galerie do wstawienia i proszę o pomoc!

Hot News: 21. sierpnia o 17.00 w Gdyni meldujemy się z umytymi, przystrojonymi i gotowymi do parady autkami, ponieważ tego dnia Karolina i Krzyś "Krzycki" mają zamiar się pobrać :-)  Już dziś gratulujemy !

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 127 - 135 z 143