Newsy
Drodzy Garbaci Pielgrzymi na Zlot w Choczewie!
Oto garść najświeższych informacji:

Przede wszystkim gorąco zapraszamy (ponad 30 stopni w powietrzu, a ponad 20 w morzu!;) do przybycia na piątkowe koncerty (23 lipca), które będą zagrane ze zdwojoną mocą od godziny 21.00.

Obecnie mamy ustaloną listę zespołów:

21.00: Wściekłe Psy – rockabilly/rock’n’roll

23.00: White Room – rock, blues

01.00: DJ Kalafior – świetna muzyka do tańczenia dla starszych i młodszych.

Pilnie przygotowujcie Wasze auta do zaprezentowania, ponieważ te najpiękniej odrestaurowane mają szansę na specjalną nagrodę w naszym konkursie GWIAZDA ZLOTU.

Tradycyjnie ciekawy jest kierunek parady (gorąca plaża), na odważnych czeka interesująca trasa rajdu na orientację, który zwykle przynosi zwycięzcom najciekawsze nagrody, ale i przygotowane są niezwykłe konkurencje sprawnościowe dla zmotoryzowanych i pieszych, również z nagrodami. Dokładny spis i informacje o konkurencjach otrzymacie na wjeździe, gdzie będzie można się od razu zapisać. Ze względów logistycznych i czasowych w każdej konkurencji będzie ograniczona liczba uczestników (na rajdzie na pewno do 20 aut).

Przypominamy, że miejsce zlotowe jest przygotowane na przyjmowanie uczestników od 12.00 w piątek do popołudniowych godzin w niedzielę. Spodziewamy się wielu uczestników, więc dobrze jest przyjechać wcześniej niż na piątkowy wieczór (szybciej wjedziecie, szybciej będziecie gotowi do zabaw, szybciej zobaczycie swoich ulubionych znajomych;). Jednak musimy dodać, że mimo braku zakazu, przyjazd we wcześniejsze dni musicie sami uzgodnić z właścicielami obiektów i nie gwarantujemy wtedy dostępu do łazienek czy prądu.

Jakikolwiek handel na zlocie może się odbywać po uzgodnieniu z organizatorami, ale handel produktami spożywczymi wyłącznie za pozwoleniem właścicieli obiektu i władz gminy.

Życząc dobrej zabawy w przyjacielskiej atmosferze, zapraszamy…

 
VIII Pomorski Zlot Garbusów &Co. Choczewo 2010

Drodzy Maniacy najpopularniejszego Auta Świata!

Uruchomiliśmy już aktualną stronę zlotową Zlot VW-Choczewo  (link obok) !!! Oficjalnie zapraszamy na kolejny, ósmy już Zlot naszych pięknych pojazdów do Choczewa w dniach 23-25 lipca 2010 roku. Mając w pamięci liczne przychylne recenzje ostatniego zlotu nad Morzem Bałtyckim, ponownie chcemy Was przywitać gwarantowaną radosną pogodą. Postanowiliśmy też wzmocnić rozpoznawalność lokalizacji naszego spotkania i odtąd nazywać je Zlotem Pomorskim. Mamy nadzieję, że przyciągnie to również naszych przyjaciół i znajomych z krajów sąsiednich, dla których wraz z rozwojem infrastruktury transportowej Polski otwierają się nowe drogi wiodące do naszego RzymuJ

Obecnie dotarcie na Pomorze jest znacznie łatwiejsze, gdyż z zachodu wiedzie modernizowana droga nr 6, ze wschodu zmodernizowana droga nr 7 oraz rewelacyjna odnoga kaliningradzka nr 22 (d. „berlinka”), z południa już nie byle droga nr 1, ale znaczny kawał Autostrady A1, ale co ważne dla naszego położenia rozwijają się połączenia północne! Mamy obecnie już 3 linie promowe do Trójmiasta, więc goście skandynawscy (także polonijni!) mogą się tutaj znaleźć wsiadając na prom Stena Line w szwedzkiej Karlskronie, płynący do Gdyni, prom Polskiej Żeglugi Bałtyckiej w Sztokholmie, płynący do Gdańska, a wreszcie prom Finnlines z Helsinek do Gdyni! Zapraszamy przybyszów, jak również namawiamy gości z południa do zwiedzania skandynawskich rejonów.

W tym roku już nie brniemy w problemy organizacyjne, lenistwo pozostawiamy na letnią labę, rzucane kłody wykorzystamy na zlocie, a własne troski zakopujemy wraz z toporami wojennymi, aby VIII Pomorski Zlot integrował stare i nowe pokolenia GarboManiaków.

Przybywajcie więc licznie, atrakcje szykują się nie gorsze niż corocznie, a zabawa będzie dostosowana do wielu gustów i guścików, bo Wasze potrzeby, pomysły i uwagi jak zwykle mają najważniejszy wpływ na przebieg zlotu.

Będą więc ambitniejsze koncerty piątkowe, które znów zaczną się odpowiednio później, aby wszyscy zdążyli dojechać, założyć obóz na miejscu, złapać mokry haust w wysuszone wiatrem naszych odrzutowców gardła i wrzucić trochę suchego prowiantu dla energetycznego rozpoczęcia zlotu;)

W sobotę zalecamy dać się obudzić przed południem, bo parada jak zwykle będzie połączona w większe przedsięwzięcie krajoznawczo-rozrywkowe zakończone tradycyjnym startem rajdu. Po powrocie po południu jak zwykle rozrywki oraz wiele atrakcji kulinarnych i muzycznych dostarczy nam coroczny główny sponsor, czyli Gmina Choczewo. O szykowanej niespodziance dowiemy się zapewne niedługo z jej strony internetowej. My zrobimy jeszcze jakieś dodatkowe konkurencje na mini boisku, raczej na piechotę, bo pewnie samochody będzie trzeba grzecznie odstawić i uczcić nasze spotkania;).

Tradycyjnie w niedzielę po wyspaniu ogłosimy wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach i żegnając się zaczniemy myśleć, gdzie teraz robić rewizytę i kiedy znów nadejdzie lipiec;)

Przybywajcie! Szczegółowe informacje będą się sukcesywnie pojawiały na stronie zlotowej.

Klub „OLDVW 3city”

 
Nowy Garbi

Szwagier nabył następne autko, bordowe VW1303, cechy charakterystyczne to alu felgi i skórzane czarne fotele :-) Przypominam niewtajemniczonym, iż pierwsze garbate autko Szwagra to Dziadek z faltdachem którego po wstępnym remoncie sprzedał Mariuszowi, następne to TL-ka którą sprzedał Bestyom... Plotka głosi iż trwają już zapisy na garbuska...

P.S. Stasiu zaprasza garbatych do warsztatu !!!

 
zima trzyma...

Niestety zima i nas nieco zmroziła, każdy grzebie coś przy aucie, większość tradycyjnie przy silnikach i blacharce. Coraz częściej przewija sie temat zlotu w Choczewie, termin znany ale przypomnę 22-25.07.2010. jeśli ktoś ma jakiś pomysł na wzbogacenie zlotu albo chciałby pomóc w organizacji to serdecznie zapraszamy !!! Spotkania w Przystani bez zmian...

 

 
Święta i Nowy Rok 2010

Wszystkim garbatym fanatykom i sympatykom..., którym nie udało się dotrzeć na świąteczne spotkanie (fotki już w galerii) ślemy serdeczne świąteczne życzenia spełnienia marzeń i wspaniałego GarBusowego Roku 2010 !!! :-)

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 118 - 126 z 145