Newsy
Camper Day :)

 W tak piękny dzień jak dziś, oba pozytywnie zakręcone elementy, zapewne z ADHD, postanowiły upiększyć przyczepkę :D. Trzeba przyznać, że nie byle jaką. Jest to model z 64 roku, wyprodukowana we wschodnich niemczech. Konstrukcja jak to za komuny dość oryginalna i ma swoje oryginalne tajemnice. Tak jak w polsce, budowało się wtedy wszystko z tego co akurat było a było niewiele. Tak więc owa przyczepka jest niezmiernie skromna ale i bardzo lekka. Wsam raz dla garbuska !! Dużo kulania po zlotach i powodzenia w dalszych pracach ! :D

 

 

 

 

 

 
spotkanie -Święta i Nowy Rok 2011

VWitajcie,

Zapraszamy na spotkanie świąteczno-noworoczne w barze Przystań w Sopocie w poniedziałek 27.12.2010 o godz. 20.00, stolik zarezerwowany, obecność obowiązkowa ;-)

Wszystkim garbatym fanatykom i sympatykom..., którym nie uda się dotrzeć na świąteczne spotkanie już dziś ślemy serdeczne świąteczne życzenia spełnienia marzeń i wspaniałego GarBusowego Roku 2011 !!! :-)

 
nowe forum zaprasza
 www.vagsiekreci.pl

dostaliśmy zaproszenie na to nowe forum:

" Witam odnalazłem waszą stronę w necie i pomyślałem że mogli byśmy się wymienić linkami. Jesteśmy nowym forum lecz już wcześniej tworzyliśmy inne forum.

Wasza strona bardzo mi się spodobała, my również walczymy z wujkiem czasem i ciotką rdzą ;) Pozdrawiam dodaje link na forum :) I zapraszam do nas :) "
 
Parada Niepodległości 11.11.2010

Drodzy Przyjaciele Parady Niepodległości w Gdańsku
Tak jak w zeszłym roku chciałbym przypomnieć Wam i zaprosić do udziału w Paradzie Niepodległości w Gdańsku. Każdego roku jest nas coraz więcej, a rok temu nasza Parada zgromadziła rekordową liczbę uczestników, szacowaną na ok. 20 tys. osób. Oznacza to, że nasza wspólna Parada Niepodległości jest wciąż największą w Polsce manifestacją patriotyzmu. W naszej ocenie, jej główną wartością jest fakt, że jest ona przygotowana całkowicie oddolnie: przez zwykłych ludzi i dla zwykłych ludzi. Jej radosny charakter stał się niezwykle zaraźliwy: obecnie w Polsce jest już kilkadziesiąt podobnych uroczystości.
W tym roku chcielibyśmy położyć szczególny akcent na barwy biało-czerwone. Mamy zapewnienie od władz miasta, że tak trasa Parady jaki i cały Gdańsk będą mocniej udekorowane niż zwykle. Zapowiadając Paradę w mediach, będziemy zachęcać mieszkańców do kupowania i  wywieszania flag.
Poniżej przesyłam garść informacji o tegorocznej, ósmej już Paradzie Niepodległości, a w załączniku także bardziej szczegółowy scenariusz.
1.    Trasa Parady jest taka jak w ubiegłym roku (idziemy od Podwala Staromiejskiego - od Technikum Łączności-  okrężną drogą, przez Stolarską, Gnilną, Rajską, Heweliusza aż do Targu Drzewnego)
2.    Wymarsz będzie o tej samej porze – o 10.40 (należy przybyć wcześniej!!! Grupy zmotoryzowane podjeżdżają WYŁĄCZNIE od ul. Wałowej!!!)
3.    W trakcie Parady odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie za
postać historyczną – np. Józefa Piłsudskiego. Do wygrania atrakcyjne nagrody.
4.    Po Paradzie o godz. 12 odbędzie się Msza św. za Ojczyznę  w Bazylice Mariackiej
5.    Po Mszy św., na Długim Targu, ok. godz. 14.30 odbędzie się inscenizacja historyczna przygotowana przez służby Wojewody Pomorskiego. Szczegóły tego przedstawienia podam, jak tylko zostaną one ustalone.

Mamy nadzieję że 11 listopada Was nie zabraknie.
Pozdrawiam  - Lech Parell  - Stowarzyszenie SUM

 
Zlot Choczewo 2011
Juz dzis zapraszamy na zlot do Choczewa w dniach 21.-24.07.2011, zlot otrzymał nazwę Pomorski a jego tematyka będzie rybacko-morska. Zachęcamy do przygotowania strojów rybackich (kalosze, sztormiaki, sieci na cieplejsze chwile...) bo pogoda została juz zamówiona sztormowa czyli tradycyjnie deszcz i wiatr ;-) Podczas zlotu odbędzie się chrzest morski potwierdzony stosownym dokumentem...
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 109 - 117 z 143