Newsy
10 % wolniej czyli Sztos II w Trojmieście ...

Doczekamy się kontynuacji kultowego filmu Sztos.  Przez ostatnie dni śledziliśmy informacje na temat zdjęć w Sopocie przy leciwym Grand Hotel’u. Pewnego dnia Gutek odebrał elektryzujący telefon „ Potrzebne są 2 auta na jutro. Jedno duże drugie małe”. Wybór filmowców padł na garbusa Gutka, oraz super busa Rafixa. Sprawa nie była prosta, Gutka auto miało już pobudkę, natomiast Rafixa ogórek cały szczęśliwy drzemał sobie zakopany w garażu.

sztos 2 przygotowaniaNa planie zdjęciowym zima nie rozpieszczała filmowców, przy trzaskającym mrozie nie ma zmiłuj ! „Powtarzamy to ujęcie! „ Na szczęście można było skorzystać z filmowej strawy w aktorskim towarzystwie i to nie byle jakim bo... samego Koguta w roli zomowca. Nasz kolega Kogut bardzo dobrze przygotował się do roli spożywając niezamarzające płyny ;-)

Późnym wieczorem padają słowa „ Garbus oraz bus na plan ! Przygotować do ujęcia ! „

 

sztos 2

 

 
Fajnie jest, ale biją...

Vwitajcie. Od nowego roku grupa nabiera życia, powrócił do aktywności Klocek i Rysiu i podobno Rafix przypłynął... i doszedł nowy kolega z 2 wypaśnymi projektami...

Krótko mówiąc chyba wiosna nadchodzi bo garbusiarze się budzą ;-)

Niestety ostatnio w Gdyni pobito naszego kolegę za brak zielonych pasków na ubraniu gdy "z nocnej powracał wyprawy", żadamy od władz tego miasta przeprosin i skrzynki browaru na obolałe członki ;-)

 
Camper Day :)

 W tak piękny dzień jak dziś, oba pozytywnie zakręcone elementy, zapewne z ADHD, postanowiły upiększyć przyczepkę :D. Trzeba przyznać, że nie byle jaką. Jest to model z 64 roku, wyprodukowana we wschodnich niemczech. Konstrukcja jak to za komuny dość oryginalna i ma swoje oryginalne tajemnice. Tak jak w polsce, budowało się wtedy wszystko z tego co akurat było a było niewiele. Tak więc owa przyczepka jest niezmiernie skromna ale i bardzo lekka. Wsam raz dla garbuska !! Dużo kulania po zlotach i powodzenia w dalszych pracach ! :D

 

 

 

 

 

 
spotkanie -Święta i Nowy Rok 2011

VWitajcie,

Zapraszamy na spotkanie świąteczno-noworoczne w barze Przystań w Sopocie w poniedziałek 27.12.2010 o godz. 20.00, stolik zarezerwowany, obecność obowiązkowa ;-)

Wszystkim garbatym fanatykom i sympatykom..., którym nie uda się dotrzeć na świąteczne spotkanie już dziś ślemy serdeczne świąteczne życzenia spełnienia marzeń i wspaniałego GarBusowego Roku 2011 !!! :-)

 
nowe forum zaprasza
 www.vagsiekreci.pl

dostaliśmy zaproszenie na to nowe forum:

" Witam odnalazłem waszą stronę w necie i pomyślałem że mogli byśmy się wymienić linkami. Jesteśmy nowym forum lecz już wcześniej tworzyliśmy inne forum.

Wasza strona bardzo mi się spodobała, my również walczymy z wujkiem czasem i ciotką rdzą ;) Pozdrawiam dodaje link na forum :) I zapraszam do nas :) "
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 109 - 117 z 145